POETUJĄC POD GWIAZDAMI: WIECZÓR POLSKO – WŁOSKI W POZNANIU

KOCHANI!

Z wielką radością zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach polskiej edycji cyklicznego programu kulturalnego “Verseggiando sotto gli astri / POETUJĄC POD GWIAZDAMI”, powstałego w Mediolanie w 2015 roku. Wieczór polsko – włoski przepełniony poezją i muzyką, zatytułowany “Od Bałtyku do Morza Śródziemnego”, odbędzie się w PIĄTEK 28 GRUDNIA 2018 r. o godz. 20.00, w nastrojowej KAWIARNI GALERIA “KAMEA” przy ulicy WRONIECKIEJ 22 w POZNANIU, w pobliżu malowniczego Starego Rynku.

Udział wezmą:

• Izabella Tarasiuk-Andrzejewska (aktorka dramatyczna, wokalistka i śpiewaczka, współzałożycielka, obok Janusza Andrzejewskiego, teatru ,,Scena z Bliska”)

• Jakub Królikowski (pianista jazzowy, kompozytor, współautor wielu działań artystycznych z pogranicza muzyki, visual-art i tańca)

• Izabella Teresa Kostka (pisarka i poetka polsko – włoska, założycielka i koordynatorka włoskiego programu “Verseggiando sotto gli astri…”, organizatorka i prezenterka wydarzeń kulturalnych, głos recytujący).

Na zakończenie spotkania przewidziany jest MIKROFON OTWARTY dla artystów / poetów obecnych na sali. Zainteresowani literaci będą mieli możliwość przeczytania osobiście dwóch własnych wierszy.

Wstęp bezpłatny z obowiązkiem dowolnej konsumpcji w lokalu (wg osobistego wyboru).

W celu obowiązkowej rezerwacji miejsc i zgłoszeń do MIKROFONU OTWARTEGO prosimy pisać na adres poczty elektronicznej: poezja@mail.com

Wstęp do lokalu od godz.19.00.

Program artystyczny początek godz.20.00.

Zapraszamy serdecznie!

Strona internetowa programu:

https://verseggiandosottogliastridimilano.wordpress.com/

2 thoughts on “POETUJĄC POD GWIAZDAMI: WIECZÓR POLSKO – WŁOSKI W POZNANIU

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s